Zahrady Dolního Rakouska a zámek Rosenburg

Zahrady Dolního Rakouska a zámek Rosenburg, Rakousko, 1.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 125652202

Zahrady Dolního Rakouska a zámek Rosenburg

Rakousko

, ProgramZahrady Dolního Rakouska a zámek Rosenburg

Termín:

1.9.2018 - 1.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -1 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
990 Kč ()


Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, vstup na veletrh, služby průvodce, pojištění CK.
Příplatky
cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
ROSENBURG – KITTENBERSKÉ ZAHRADY - TULLN
Svozové trasy
A, G
1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. První zastávkou na naší cestě po Dolním Rakousku bude monumentálně působící renesanční zámek ROSENBURG. Zámek je jedním z nejkrásnějších a nejvýznamnějších hradních komplexů této země. Původně byl založen ve 12. století jako středověké opevnění, v průběhu 16. století byl přestavěn na nádherný renesanční zámek. Dnes ohromuje Rosenburg jedinečnou polohou na skalním ostrohu vysoko nad řekou Kamp a mimořádnou atmosférou. Atrakcí každé návštěvy jsou nesmírně zajímavé ukázky výcviku dravých ptáků na zámeckých nádvořích. Vedle rozsáhlé zbrojnice a zámeckých komnat zve k návštěvě také překrásná zámecká zahrada. V poledne nás přivítají KITTENBERSKÉ ZAHRADY, fascinující komplex ukázkových zahrad. Zde se můžeme inspirovat důvtipným moderním pojetím různých světových zahrad (toskánská, japonská, anglická a další). Poté nás čeká zlatý hřeb dnešního dne – největší květinová výstava v Evropě - zahrádkářský veletrh v TULLNU. Na více než 80 000 m² uvidíme ty nejlepší zahradníky a zahradní architekty a jejich velkolepá díla představující nejnovější trendy poskytující dostatek inspirace pro každého. Milovníky rostlin a zahradní nadšence čeká velkolepá podívaná. V několika halách uvidíme tisíce květin a rostlin, palmy, exotické rostliny, ovocné stromky a kompletní nabídku zahrádkářské techniky. Program doprovází celá řada folklórních akcí a veřejná vystoupení hudebních kapel. Den zakončí velkolepý ohňostroj a promenáda osvětlených lodí na Dunaji. Příjezd do Brna v pozdních nočních hodinách.
Cena nezahrnuje
vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 30 €.
Anotace
za vůní a krásou pohádkových zahrad a plodů léta
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdíme obratem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu nezávaznou rezervaci, spojíme se s Vámi a sdělíme Vám aktuální cenu (po započtení nejvyšší možné slevy) a výši všech povinných a nepovinných příplatků. V případě volné kapacity Vám potvrdíme rezervaci, a poté zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků uvedených před závaznou rezervací vyhrazena (chyby v systému či tištěném katalogu - námi sdělené údaje po nezávazné rezervaci již budou aktuální a budou uvedeny i na smlouvě).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme (z 99% se shoduje s údaji v katalogu a na našem webu). Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK