Zahrady Dolního Rakouska a zámek Rosenburg

Zahrady Dolního Rakouska a zámek Rosenburg, Rakousko, 1.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 125652202

Zahrady Dolního Rakouska a zámek Rosenburg

Rakousko

, ProgramZahrady Dolního Rakouska a zámek Rosenburg

Termín:

1.9.2018 - 1.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -1 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
990 Kč ()


Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, vstup na veletrh, služby průvodce, pojištění CK.
Příplatky
cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
ROSENBURG – KITTENBERSKÉ ZAHRADY - TULLN
Svozové trasy
A, G
1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách. První zastávkou na naší cestě po Dolním Rakousku bude monumentálně působící renesanční zámek ROSENBURG. Zámek je jedním z nejkrásnějších a nejvýznamnějších hradních komplexů této země. Původně byl založen ve 12. století jako středověké opevnění, v průběhu 16. století byl přestavěn na nádherný renesanční zámek. Dnes ohromuje Rosenburg jedinečnou polohou na skalním ostrohu vysoko nad řekou Kamp a mimořádnou atmosférou. Atrakcí každé návštěvy jsou nesmírně zajímavé ukázky výcviku dravých ptáků na zámeckých nádvořích. Vedle rozsáhlé zbrojnice a zámeckých komnat zve k návštěvě také překrásná zámecká zahrada. V poledne nás přivítají KITTENBERSKÉ ZAHRADY, fascinující komplex ukázkových zahrad. Zde se můžeme inspirovat důvtipným moderním pojetím různých světových zahrad (toskánská, japonská, anglická a další). Poté nás čeká zlatý hřeb dnešního dne – největší květinová výstava v Evropě - zahrádkářský veletrh v TULLNU. Na více než 80 000 m² uvidíme ty nejlepší zahradníky a zahradní architekty a jejich velkolepá díla představující nejnovější trendy poskytující dostatek inspirace pro každého. Milovníky rostlin a zahradní nadšence čeká velkolepá podívaná. V několika halách uvidíme tisíce květin a rostlin, palmy, exotické rostliny, ovocné stromky a kompletní nabídku zahrádkářské techniky. Program doprovází celá řada folklórních akcí a veřejná vystoupení hudebních kapel. Den zakončí velkolepý ohňostroj a promenáda osvětlených lodí na Dunaji. Příjezd do Brna v pozdních nočních hodinách.
Cena nezahrnuje
vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 30 €.
Anotace
za vůní a krásou pohádkových zahrad a plodů léta
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečnou cenu Vám potvrdíme obratem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu nezávaznou rezervaci, spojíme se s Vámi a sdělíme Vám aktuální cenu (po započtení nejvyšší možné slevy) a výši všech povinných a nepovinných příplatků. V případě volné kapacity Vám potvrdíme rezervaci, a poté zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků uvedených před závaznou rezervací vyhrazena (chyby v systému či tištěném katalogu - námi sdělené údaje po nezávazné rezervaci již budou aktuální a budou uvedeny i na smlouvě).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme (z 99% se shoduje s údaji v katalogu a na našem webu). Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK