Vila Tea

Vila Tea, Chorvatsko, Jižní Dalmácie, ostrov Korčula, 15.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 147829501

Vila Tea

Chorvatsko » Jižní Dalmácie » ostrov Korčula

, StudiaVila Tea

Termín:

15.9.2018 - 22.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 670 Kč ()


Ubytování
Studia ST2 a ST2+1 pro 2–3 osoby. Studia jsou vkusně a moderně zařízená s plně vybavenou kuchyňkou, LED TV, WiFi připojením zdarma, za příplatek klimatizace, z balkonů výhled na moře. Studio ST2 – obývací pokoj s manželským dvoulůžkem, vybavená kuchyňka, vlastní sociální zařízení se sprchou, balkon a příjemná sluneční terasa, částečně i stíněná, s výhledem na moře (2. patro). Studio ST2+1 – obývací pokoj s manželským dvoulůžkem a s možností využití 1 samostatného pevného lůžka, vybavená kuchyňka, vlastní sociální zařízení se sprchou, balkon z boční strany vily s výhledem na moře (1. patro). Studio ST2+1 – obývací pokoj s manželským dvoulůžkem s možností využítí 1 přistýlky (rozkládací gauč), vybavená kuchyňka, vlastní sociální zařízení s vanou, balkon s přímým výhledem na moře (mezipatro).
Cena zahrnuje
7x ubytování, pobytovou taxu, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid, služby delegáta, zákonné pojištění CK dle zák. č. 159/99 Sb..
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění vč. storna + 275,- Kč., Restaurace Šebin: dospělá osoba 400,- Kč, dítě do 12 let 250,- Kč, restaurace Mars: dospělá osoba + 385,- Kč/os./den, dítě do 11 let: 320,- Kč/os./den, restaurace Putnik dospělá osoba: + 450,- Kč/os./den, dítě do 12 let: 270,- Kč/os./den
Stravování
Vlastní nebo za příplatek.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK INTERTRANS s.r.o., IČ 29161053.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečnou cenu Vám potvrdíme obratem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu nezávaznou rezervaci, spojíme se s Vámi a sdělíme Vám aktuální cenu (po započtení nejvyšší možné slevy) a výši všech povinných a nepovinných příplatků. V případě volné kapacity Vám potvrdíme rezervaci, a poté zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků uvedených před závaznou rezervací vyhrazena (chyby v systému či tištěném katalogu - námi sdělené údaje po nezávazné rezervaci již budou aktuální a budou uvedeny i na smlouvě).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme (z 99% se shoduje s údaji v katalogu a na našem webu). Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK