Soukromé apartmány

Soukromé apartmány, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská, 9.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 147828993

Soukromé apartmány

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Makarská

, ApartmánySoukromé apartmány

Termín:

9.6.2018 - 16.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 280 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Makarská
Ubytování
Apartmány AP2, AP2+1 mají jednu obývací místnost se 2-3 lůžky a kuchyňský kout. Typ AP4 má 2 oddělené ložnice a kuchyňský kout. Další typy ubytování až pro 8 osob na vyžádání v CK. Apartmány jsou vybaveny dle vkusu majitele a dle normy. Apartmány mají vlastní příslušenství, plně vybavenou kuchyň s lednicí, ev. balkon, spotřeba energií zahrnuta v ceně zájezdu.
Poloha
Ubytování v soukromých vilách, které jsou ve vzdálenosti maximálně 300 metrů od pláže. Oblázková, nachází se 50-300 metrů od ubytování, za poplatek možnost vypůjčení lehátek a slunečníků. Vodní sporty, restaurace, kavárny, bary, rušný noční život.
Cena zahrnuje
7 x nocleh, služby delegáta, povlečení
Cena nezahrnuje
polopenze 2990,- Kč/os./týden, cestovní pojištění vč. storna + 275,- Kč/os./týden
Stravování
Vlastní, za příplatek možnost stravování v restauraci v blízkosti ubytování.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK INTERTRANS s.r.o., IČ 29161053.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdíme obratem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu nezávaznou rezervaci, spojíme se s Vámi a sdělíme Vám aktuální cenu (po započtení nejvyšší možné slevy) a výši všech povinných a nepovinných příplatků. V případě volné kapacity Vám potvrdíme rezervaci, a poté zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků uvedených před závaznou rezervací vyhrazena (chyby v systému či tištěném katalogu - námi sdělené údaje po nezávazné rezervaci již budou aktuální a budou uvedeny i na smlouvě).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme (z 99% se shoduje s údaji v katalogu a na našem webu). Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK