Relaxační víkend v Bad Füssing s návštěvou Pasova

Relaxační víkend v Bad Füssing s návštěvou Pasova, Německo, 19.10.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 148164067

Relaxační víkend v Bad Füssing s návštěvou Pasova

Německo

,Relaxační víkend v  Bad Füssing s návštěvou Pasova

Termín:

19.10.2018 - 21.10.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

autobus  -4 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 130 Kč ()


Popis zájezdu
Lázně 1 – Therme I se rozkládají na 2500 m2 vodní plochy a zahrnují 12 různých venkovních i vnitřních bazénů s teplotou od 29 °C do 42 °C s masážními tryskami a sirnými lázněmi. Naleznete zde jedinečný saunový areál, včleněný do historických prostor selské usedlosti – Saunový dvůr (aromatická sauna, sauna se senem a další), páry, velký termální whirpool, bazének s vodopádem, termální kašnu, masáže a terapie. Dále můžete využít odpočinkovou místnost s vodními postelemi nebo čítárnu s krbem. Více na www.therme1.de. Lázně 2 – Europatherme zaujímají 3000 m2 termální vodní plochy. Naleznete zde koupelový areál s 19 bazény s mnoha perličkovými koupelemi (5 vnitřních a 10 venkovních termálních pramenů, 4 bazénky s masážními tryskami), bazén s atrakcemi, 40 masážních vodních lehátek v bazénech, vířivky. K vodním atrakcím paří 120 m dlouhý kanál se silným proudem. I milovníci saun si zde přijdou na své (3 finské, bylinková pára, 3 parní jeskyně).Více na www.europatherme.de. Lázně 3 – Johannesbad se rozkládají na 4500 m2 vodní plochy. Je zde 13 různých bazénů, naleznete zde např. masážní bazén s vlnobitím či vulkanický bazén, dále sirné lázně, skalní vířivé lázně a saunový svět s 5 typy saun a potních lázních s teplotami od 46 do 90 stupňů i iglú – ledovou jeskyni. Více na www.johannesbad-therme.de
Program

1. den:: odjezd z Plzně v 07.00 hod. (z Prahy v 05.45 hod.) do největších termálních lázní v Německu – Bad Füssing, kde vás čeká návštěva termálních lázní dle výběru Johannesbad (se skupinou) nebo možnost navštívit Europa Therme či Therme 1 a saunový dvůr Saunahof. Ubytování, nocleh.

2. den:: i tento den si můžete vybrat, zda budete jen relaxovat v jednom z 3 lázeňských komplexů (se skupinou Therme 1), nebo připojíte i procházku zahradami a městečkem Bad Füssing. Lázeňské městečko nabízí posezení v kavárnách a restauracích, v sobotu dopoledne místní trhy, nebo si můžete zapůjčit kolo či elektrokolo k projížďce k řece Inn, která tvoří, jen necelé 4 km od městečka, hranici s Rakouskem. Večer můžete ještě navštívit krásné hotelové wellness se saunami a bazénem.

3. den:: dopoledne budete mít opět možnost navštívit některý z lázeňských komplexů (se skupinou Evropa Therme) nebo si zvolit individuální volný program. Odpoledne odjezd do bavorského města tří řek – Pasova. Zde na vás čeká nenáročná procházka k soutoku tří řek Dunaje, Innu a Ilzu. Budete se moci kochat pohledem z vyhlídky u renesanční pevnosti Oberhaus, procházkou historickým centrem města a samozřejmě také navštívíme dominantu města Dóm sv. Štěpána. Pohledy na Pasov si budete moci vychutnat při plavbě lodí po Dunaji. Vpodvečer odjezd do ČR, předp. příjezd do 22.00 hod.
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci v hotelu Johannesbad Vitalhotel Jagdhof s bohatou snídaní a wellness (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK INTERTRANS s.r.o., IČ 29161053.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečnou cenu Vám potvrdíme obratem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu nezávaznou rezervaci, spojíme se s Vámi a sdělíme Vám aktuální cenu (po započtení nejvyšší možné slevy) a výši všech povinných a nepovinných příplatků. V případě volné kapacity Vám potvrdíme rezervaci, a poté zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků uvedených před závaznou rezervací vyhrazena (chyby v systému či tištěném katalogu - námi sdělené údaje po nezávazné rezervaci již budou aktuální a budou uvedeny i na smlouvě).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme (z 99% se shoduje s údaji v katalogu a na našem webu). Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK