Metropole na Dunaji

Metropole na Dunaji, Slovensko, 8.6.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 147828794

Metropole na Dunaji

Slovensko

, HotelMetropole na Dunaji

Termín:

8.6.2018 - 10.6.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

3 dny

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 530 Kč ()


Ubytování
2 x nocleh v hotelu 3* (2lůžk. pokoje s příslušenstvím)
Program

1. den:: odjezd z Plzně v 5.00 hod. (z Prahy 6.15 hod.). Odpoledne první seznámení s maďarskou metropolí Budapeští – okružní jízda se zastávkami. Prohlídka hradní čtvrti s královským palácem, Rybářská bašta s nádhernou vyhlídkou, Matyášův chrám, uličky starého města, Parlament, bazilika sv. Štěpána, náměstí Hrdinů se sochami maďarských předků. Vpodvečer odjezd na ubytování do hotelu, nocleh.

2. den:: celodenní prohlídka Budapešti. Po snídani návštěva tržnice s možností nákupů typických maďarských specia­lit. Doporučujeme projížďku lodí po „krásném modrém Dunaji“. Odpoledne individuální volno, které můžete využít k procházkám, posezení u kávy či nákupům na známé pěší zóně Váci útca, ev. k návštěvě termálních lázní. Večer návrat do hotelu, nocleh.

3. den:: po snídani odjezd do Bratislavy, prohlídka centra (Michalská brána, staré město, Bratislavský hrad). V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR, návrat do Plzně do 22.00 hod.
Cena zahrnuje
dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 x nocleh ve 3*hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 2 x snídani, průvodce, komplexní pojištění
Cena nezahrnuje
Doporučená částka na vstupy: 30,- EUR.
Stravování
2x snídaně
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK INTERTRANS s.r.o., IČ 29161053.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdíme obratem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu nezávaznou rezervaci, spojíme se s Vámi a sdělíme Vám aktuální cenu (po započtení nejvyšší možné slevy) a výši všech povinných a nepovinných příplatků. V případě volné kapacity Vám potvrdíme rezervaci, a poté zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků uvedených před závaznou rezervací vyhrazena (chyby v systému či tištěném katalogu - námi sdělené údaje po nezávazné rezervaci již budou aktuální a budou uvedeny i na smlouvě).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme (z 99% se shoduje s údaji v katalogu a na našem webu). Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK