Medvědí soutěska

Medvědí soutěska, Rakousko, 2.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 125652234

Medvědí soutěska

Rakousko

, ProgramMedvědí soutěska

Termín:

2.6.2018 - 2.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -1 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
950 Kč ()


Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, služby průvodce, pojištění CK.
Příplatky
cestovní pojištění Uniqa.
Trasa
MIXNITZ - TEICHALMSEE
Svozové trasy
A
1. den
Odjezd z Brna v brzkých ranních hodinách. Přijedeme do rakouské vesničky MIXNITZ ve Štýrsku, která je výchozím bodem pro naši výpravu do dnes již legendární Medvědí soutěsky. Medvědí soutěska je impozantní skalnatá rokle, jejíž drsný půvab umocňuje prudký tok říčky Mixnitz. V roce 1978 byla Medvědí soutěska prohlášena za chráněnou přírodní památku. Zde začne náš turistický výšlap, který se skládá ze dvou částí. První absolvujeme všichni společně. Podnikneme naprosto jedinečný výstup, a to díky důmyslnému komplexu vybudovaných cest. Soutěska je návštěvníkům přístupná prostřednictvím stovek dřevěných lávek, žebříků a můstků.Ty jsou všude obehnány dostatečně vysokým zábradlím a cesta je navíc opatřena několika odpočívadly. Budeme stoupat skalnatým kaňonem po 164 žebřících okolo tůní a úchvatných vodopádů, padajících s divokým hukotem střemhlav dolů skrze soutěsku. Vystoupáme k hospůdce Guter Hirte, kde nabereme síly na poslední úsek cesty. Ten si již každý může zvolit sám. Pokud se vydáme přes vrchol Hochlantsch až do výšky 1 720 m, budeme odměněni nezapomenutelnými výhledy na okolní vrcholky a jezero TEICHALMSEE, kde na nás bude čekat autobus. Druhá stezka je méně náročná a vede přes zelené pastviny a louky kolem potoka Mixnitzbach. Obě cesty končí u jezera Teichalmsee. Příjezd do Brna v nočních hodinách.

Z Mixnitzu ke Guter Hirte překonáme výškový rozdíl přes 700 m, dále na vrchol Hochlantsch až 1 270 m. Před jejím absolvováním tedy zvažte své fyzické možnosti!
Cena nezahrnuje
vstup do soutěsky.
Anotace
procházka nad kaskádovými vodopády a příkrými útesy úchvatného prostředí Štýrských Alp se stane pro každého poutníka neopakovatelným zážitkem
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdíme obratem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu nezávaznou rezervaci, spojíme se s Vámi a sdělíme Vám aktuální cenu (po započtení nejvyšší možné slevy) a výši všech povinných a nepovinných příplatků. V případě volné kapacity Vám potvrdíme rezervaci, a poté zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků uvedených před závaznou rezervací vyhrazena (chyby v systému či tištěném katalogu - námi sdělené údaje po nezávazné rezervaci již budou aktuální a budou uvedeny i na smlouvě).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme (z 99% se shoduje s údaji v katalogu a na našem webu). Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK