Marechiaro

Marechiaro, Itálie, Apúlie, Gargano, Rodi Garganico, 22.9.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 138467331

Marechiaro

Itálie » Apúlie » Gargano » Rodi Garganico

San Menaio, Rezidence starstarstarMarechiaro

Termín:

22.9.2018 - 29.9.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
990 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: San Menaio / Residence Marechiaro
Ubytování
Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství. Apartmány typu A jsou bez balkony, apartmány typu B jsou s balkonem.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma až čtyřmi samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon.
Pláž
10 m, soukromá, jemný písek.
Nástup na ubytování
sobota od 16 hod.
Příplatky
vratná kauce 100 €/apt., týdenní paušální poplatek 100 €/bilo, 130 €/trilo zahrnuje spotřebu energie, vody, plynu, závěrečný úklid, 1× plážový servis, animační programy (28.05.–17.09.) a služby česky mluvícího zástupce.
Cena zahrnuje
ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 30 €), animační programy (02.06.-01.09.), parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.
Povinné příplatky hrazené na místě
vratná kauce 100 €/apt.
Fakultativní příplatky hrazené na místě
ložní prádlo 5 €/os./výměna.
Příplatky
cestovní pojištění Uniqa.
Slevy
přistýlky ZDARMA.
Charakteristika
moderní residence po nedávné kompletní rekonstrukci má skvělou pozici přímo na pláži, od které ji dělí pouze silnice. Předností této kapacity je soukromá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře a široký okruh nabízených služeb. Každodenní přítomnost majitelů je potom zárukou, že se vám dostane vysoká kvalita péče. Budova disponuje 48 hotelovými pokoji a 23 apartmány. Apartmány jsou vybaveny TV, fénem a některé mají výhled na moře.
Stravování
vlastní.
Vybavenost
recepce, výtah, restaurace, centrum prodeje exkurzí, společenská místnost s TV, 2 hydromasážní vany, prádelna, dětské hřiště, půjčovna kol, kajaků, šlapadel, hřiště na plážový volejbal a tenis, terasa na aerobik, plážová restaurace, pizzerie, diskobar, parkoviště 350 m od residence, WiFi.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečnou cenu Vám potvrdíme obratem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu nezávaznou rezervaci, spojíme se s Vámi a sdělíme Vám aktuální cenu (po započtení nejvyšší možné slevy) a výši všech povinných a nepovinných příplatků. V případě volné kapacity Vám potvrdíme rezervaci, a poté zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků uvedených před závaznou rezervací vyhrazena (chyby v systému či tištěném katalogu - námi sdělené údaje po nezávazné rezervaci již budou aktuální a budou uvedeny i na smlouvě).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme (z 99% se shoduje s údaji v katalogu a na našem webu). Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK