Apartmány Brela

Apartmány Brela, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Brela, 9.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 147828932

Apartmány Brela

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Brela

, ApartmányApartmány Brela

Termín:

9.6.2018 - 16.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 360 Kč ()


Ubytování
Apartmány AP2, AP2+1 mají jednu obývací místnost se 2-3 lůžky (event. oddělenou ložnicí) a kuchyňský kout. Typ AP4 má 1 oddělenou ložnici, pokoj a kuchyňský kout. Další typy ubytování až pro 8 osob na vyžádání v CK. Apartmány jsou vybaveny dle vkusu majitele a dle normy. Každý apartmán má vlastní příslušenství, plně vybavenou kuchyň s lednicí, klimatizaci, SAT TV, ev. balkon, spotřeba energie je v ceně zájezdu.
Poloha
Většina apartmánů je v krásných vilkách, které jsou rozesety terasovitě ve svahu na úpatí pohoří Biokovo ve vzdálenosti maximálně 500 metrů od pláže. Oblázková, nachází se 50 až 500 metrů od ubytování. Vodní sporty dle místní nabídky.
Cena zahrnuje
7 x nocleh, služby delegáta, povlečení, pobytovou taxu
Cena nezahrnuje
snídaně +290,- Kč/den, cestovní pojištění vč. storna + 275,- Kč.
Stravování
Za příplatek možnost stravování v místní restauraci nebo v hotelích Soline či Berulia.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK INTERTRANS s.r.o., IČ 29161053.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečnou cenu Vám potvrdíme obratem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu nezávaznou rezervaci, spojíme se s Vámi a sdělíme Vám aktuální cenu (po započtení nejvyšší možné slevy) a výši všech povinných a nepovinných příplatků. V případě volné kapacity Vám potvrdíme rezervaci, a poté zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků uvedených před závaznou rezervací vyhrazena (chyby v systému či tištěném katalogu - námi sdělené údaje po nezávazné rezervaci již budou aktuální a budou uvedeny i na smlouvě).

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme (z 99% se shoduje s údaji v katalogu a na našem webu). Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK